Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitok elfogadják a fagyaszt...

Babáitok elfogadják a fagyasztott tejcit?

Figyelt kérdés
Szeretnék eltenni pár "bebiztosított" adagot szükség esetére, de a lefagyasztott tejnek tényleg rosszabb íze van? Páran írtátok még régebben, hogy annyira megváltozik az íze a jegelés során, hogy egyszerűen ehetetlen lesz! Vagy ehhez sok időt kell eltöltenie a fagyóban? Ugyanannyira szeretik a picik a fagyi-tejet melegítve, mint a frisset? Kinek mi a tapasztalata?
2009. dec. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom megeszi, nem tűnt fel hogy nem ízlene Neki.
2009. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

9 hónapos, napi 4x ciczik , mellet eszik sok mindent tegnap a du alvás után, amíg én fodrásznál voltam simán nmegivott 150 ml kiolvasztott tejet.

Neki mindegy csak ehető, iható legyen:-))

2009. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is megettük ha éppen kellett, ha ugye odavoltam valahol. Most már azzal főzöm a főzelékeit.
2009. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is elfogadta. Nem volt vele gond. Viszont ha kiveszed a fagyasztóból, akkor ne forrald fel, csak a megfelelő hőfokra meledítsd. Ja, amikor kiolvad furi lesz, külön válik benne a víz. Jól össze kell rázni.
2009. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én hűtőm is tele van fagyasztott tejjel, de sajnos az én kisfiam nem ette meg. Már párszor próbáltam, úgy is, hogy főzelékbe tettem, de öklendezett tőle.

A nővérem lánya ugyancsak nem itta meg a fagyasztottat, viszont a kisfia igen.

Úgyhogy próba szerencse, babától függ!

2009. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!