Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek valamit a párotoknak...

Vettetek valamit a párotoknak karácsonyra, vagy csak a babának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még nem vettem meg, de konzolt kap az egyik számítógépes játékához. A baba ajándéka már megvan. (tanulókutyus)
2009. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
közös ajándékot veszünk magunknak,mindig valami hasznosat.
2009. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi megbeszéltük hogy semmit nem veszünk egymásnak, a lányunknak már rég megvettük a fa alá valót. Mégis a férjemnek vettem egy üveg itókát ha valaki jön akkor meg lehessen kínálni vele.
2009. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi sem veszünk egymásnak semmit, csak a manónak. Ami kell azt úgy is megvesszük.
2009. dec. 22. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
mi se veszünk egymásnak, hanem magunknak, együtt. :)
2009. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia.MI NEM VESZÜNK,csak a kisfiunk kap ajit, közösen a családtól.Mi tavaly sem vettünk, akkor Gergő volt az ajándék a fa alatt(dec 10-én született).
2009. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gyereknek vettünk kádba játékot, de nem ez a lényeg.

Apa meglepetése: fotóalbum, amit én készítek. Manótól bögrét kap a kisasszony képével.

A kislányunknak pedig levesszük karácsonykor a tenyér és talplenyomatát, készítek dobozból keretet, beleteszem a kiöntött formákat, meg egy képet az első karácsonyunkról.

Ezek többet érnek szerintem. Persze a képeket elő kell hívatni, a kreatív albumhoz pár kelléket azért meg kellett vennem, de akkor is SK készülnek. Még verset is írtam bele.

2009. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, mindig is vettem, mindig is fogok!
2009. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk, de nem szoktuk konkrét alkalmakkor ajándékozni egymást. Inkább, amikor eszünkbe jut vagy szembejön valami találó.
2009. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem, epdig szerettem volna, de nincs pénzem.

csak a babának vettünk, senki másnak a családból. ilyen még soha nem volt, elég sz.r ez így...

az bánt a legjobban, hogy se anyukámnak, se apukámnak, se a húgomnak nem tudtam semmit venni...:((((((((((

2009. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!