Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek valamit a párotoknak...

Vettetek valamit a párotoknak karácsonyra, vagy csak a babának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én vettem,azért mert APA neki is kell a meglepetés meg hogy lássa,hogy gondoltam rá.Mindig veszünk egymásnak is ajándékot.
2009. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi sem szoktunk egymásnak venni,mert amire szükségünk van,azt úgyis megvesszük.

Múlt héten vettünk egy hiper-szuper gáztűzhelyet,azt hozta az angyalka.

2009. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Természetesen veszek én is és ő is és a babának is. Ha nem tehetném meg,akkor valami kis jelképeset is,de vennék.
2009. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megszakadna a szívem, ha apának nem vennék semmit, akár csak egy tábla csokit. Még télapóra is ugyanúgy kap. Attól h született egy babánk akit imádunk, ugyanúgy egymást is szeretjük, és pont a szeretet ünnepén ne vegyek neki akár csak egy apró kis mütyürt, amivel csak annyit fejezek ki, hogy gondoltam rá és az a nap egy kicsit másabb, mint a többi, mert ugye az embernek nincs minden nap arra ideje és pénze, h mindig vmi meglepit okozzon. Szerintem nem jó, ha vki a párjának nem vesz semmit, mert van egy babájuk. attól ők még ugyanúgy férj és feleség.

Bocs, ha másnak más a véleménye, én ezt gondolom erről.

2009. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi nem veszünk egymásnak a párommal ajándékot ( itt van nekünk az 5 hós kisfiunk ) de a kis manó meglepi apucit egy fényképes bögrével :) Kíváncsi leszek a reakcióra :)
2009. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi nem ajándékozunk, de eddig se tettük konkrétan, se szülinap, se névnapra. Az ő hobbija a pc és xbox játék, ha van valami játék, ami kell neki, azt megvesszük. Épp most legközelebb januárban jelenik meg valami, amit szeretne, szóval pont a fa alá nem kerül játék.

Nekem nem kell semmi.

Így a babánknak vettünk 1-2 dolgot, de túlzásokba nem estünk.

2009. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!