Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám csikorgatja a...

7 hónapos babám csikorgatja a fogát! Baj?

Figyelt kérdés
Nem rég jött ki felül is a 2 foga,azóta mindig azzal szorakozik, h csikorgatja! Az agyamra megy :) Szerintetek nem baj? Nem fogja letörni a kis fogát?

2014. ápr. 23. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt minden baba csinálja különböző életkorban, tetszik nekik a hangja. Semmi baj nincs vele.
2014. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj.Enyém is csinálta,bár neki picit le is tört többől is.De csak az éle,de fogorvos azt mondta nem gond,nem vérzett és nem fáj neki,akkor úgyis kiesnek majd.

Ne úgy képzeld,hogy láthatóan van letörve,csak ha matatok neki akkor azért látom,hogy picit hiányosak.

2014. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is csinálta és rossz volt hallgatni de viszonylag gyorsan le is szokott róla és a fogainak sincs semmi baja:-)
2014. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam akkor :D
2014. ápr. 23. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak fura neki, hogy van ott valami. Majd megszokja és abba is fogja hagyni.
2014. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Épp most akartam kiírni ugyanezt a kérdést, csak 8 hónapos babával, ugyanígy 4 foggal. Ráz a hideg, a szoba másik sarkából is lehet hallani, ahogy ezzel szórakozik. Mennyi idő alatt "unja" meg? Sajnos már neki is lepattant az egyik kis csücsök. :/
2014. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom már csak ritkán csinálja, szerintem a te babád is pár hét alatt mrgunja, csak most még érdekes neki :)
2014. máj. 12. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, köszönöm a választ. :)
2014. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!