Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csikorgatja a...

Más babája is csikorgatja a fogát? Egész nap ezt csinálja kisebb-nagyobb megszakításokkal kb.1 hete, éjjel szerencsére nem. A víz kiver tőle, baromira idegesít :-).9 hónapos

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csinálta.

Egészen addíg, míg foglalkoztam a dologgal. Amikor nem szóltam érte, sőt úgy csináltam, mintha észre sem venném, abba hagyta.

2013. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta ennyi idősen az én lányom is. Engem is nagyon zavart, meg mindig azt hittem elkoptatja a fogait annyira csikorgatott. Mostmár 13 hónapos és egyre ritkábban hallom! Úgyhogy kitartás! :)
2013. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta pár hétig, de szerencsére abbahagyta már..:D
2013. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fiam is ezt csinálta de mostmár leszokott róla 14 hónapos, kb 2-3 hónapig csinálta. engem is idegesít, libabőrös leszek tőle ha hallom
2013. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen... mióta van két foga, amit tud csikorgatni.. én is hülyét kapok tőle
2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt az én fiam is csinálta, a hátam futkározott a hideg tőle. Eleinte kértem, hogy hagyja abba, aztán nem vettem róla tudomást, és elhagyta magától ezt a szokást.
2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta pár hétig, miután kijöttek a felső fogai is és volt mit csikorgatni. Ahogy az újdonság varázsa elmúlt, abbahagyta.
2013. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos ige, nem szoltam hogy hagyja abba megis tobb mint fel eve csinalja, most ha mar raszolok akkor annal jobban csinalja. Meg bizok benne hogy egyszer abbahagyja
2013. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam,1 hete kezdte el.11 hónapos lesz jövőhéten,a lánykám,pedig álmában szokta csikorgatni :)
2013. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 hónaposom egy pár hétig csinálta, jaj annyira idegesített, amikor felvettem és rákezdett, hogy le kellett tennem, rettenetes. de ne szóljá rá, mert akkor egy produkció lesz belőle és folyton csinálni fogja. majd leszokik róla, ah elunja és nem kap visszajelzést ráa környezetétől.


Most helyette harap a lányom, ezt viszont nehéz megállni rászólás nélkül, mert önkéntelenül is feljajdulok, amire elkezd vigyorogni és tovább csinálja...

2013. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!