Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok ötletet, hogyan...

Adjatok ötletet, hogyan készítsem el 7hós babámnak a krumplit? Mivel ízesítsem, keverjem?

Figyelt kérdés
Még husit csak januártól eszünk.De natúr a krumplit nem hajlandó megenni.(sónélkül)
2009. dec. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én brokkolit fözök hozzà,néha sràgarépàt,sütötököt,van hogy cukkinit.
2009. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi .a bébiételeket nem szereti ezért főznöm kell...
2009. dec. 23. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is fözök,és jobb is,tudom mit kap:)
2009. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az előző is írt, én is azokat főzöm mellé. Főzhetsz még a fent említetteken kívül céklát is, zöldborsót, karfiolt. Én 1/3-2/3 arányban szoktam keverni, a krumpli a kevesebb.
2009. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

alma, őszibarack, meggy, sütőtök, cékla, brokkoli, cukkini, körte, srépa, spenót

Én szinte mindent krumplival sűrítek.

(tegnap zöldbab volt krumlival, csirkehússal, pici joghurttal, 9,5 hónapos)

2009. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen-már kóstolt-gyümölccsel is vegyítheted.(nekünk az jött be nagyon),ezen kívül nálunk még nyerő kombináció a krumpli/cukkini és a krumpli/s.répa/zeller kombináció.

Hiperekben kapható édesburgonya...na az aztán jöhet magában is,de sütőtökkel tuti finom(kisfiam szerint)

2009. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Paradicsom,csirkehusi!Nyami:)
2009. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!