Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesítsem a paradicsomos...

Mivel ízesítsem a paradicsomos krumplit 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Szimplán 1krumpli+1pari.

Már adtam neki,de annyira nem szerette.Valamilyen fűszert rakjak bele vagy mit?

Mindenképpen ezt szeretném neki adni,nincs valami jó ötletetek?Ti hogy adjátok?


2011. okt. 23. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én dobozos paradicsompüréből szoktam amiben nincs tartósítószer, de ízesítésnek picike sót és egy csipet majorannát vagy oreganot teszek bele.Az én lányom nagyon szereti.

Ha van főzve husi akkor azt is kap bele.

9,5 hós kiscsaj anyuja

2011. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pici sót,és bazsalikomot,vagy oreganot teszek bele,és husit.
2011. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont mint az előző, csak én egy csipet cukrot is tettem bele
2011. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
7-8 hónapos volt a lányom amikor töltöttpaprikát evett, legalábbis a húst krumplival-paradicsommal. Rendesen megfűszereztem -a mi kajánk volt, csak "rámozdult"- megcukroztam, csak cuppogta befelé.
2011. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így, hogy csak krumpli, paradicsom meg husi, az enyém sem ette meg, pedig nem válogatós. Ha üveges paradicsom sűrítményből csináltam, úgy már jobban ment. Vagy ha a saját ételünkből vettem ki, úgy is jó volt. Próbáld meg kicsit fűszerezni majorannával, bazsalikommal, oregánóval, hátha úgy jobban izlik.
2011. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kis hagymát is piríthatsz alá, az is ad egy kis édeskés ízt neki, meg amiket írtak: bazsalikom, oregánó nagyon megy a paradicsomhoz.
2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem mindent imád, amibe csirkehusit teszek, de amióta pici vöröshagymát pirítok kevés olajon, és azzal turmixolom, hát teljesen odáig van. :)

Én sózom a husit főzéskor picikét.

2011. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!