Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kisbaba koponyáján...

Minden kisbaba koponyáján oldalt kitapintható egy kis csomó vagy csont?

Figyelt kérdés
6hónapos kisbabámnak oldalt,lennt a fején találtam egy kitapintható csomót, vagy csontot. Aggódom, hogy ez nem normális. Más kisbabáknak is van ilyen?
2008. júl. 26. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babámén is! Nem tudom mi az, de voltunk koponya UH-n, és semmi baja a babónak!
2008. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. A barátnőm kislányának is ez van és neki azt mondták a koponya UH-n, hogy elvileg amíg nem növekszik addig nincs baj, mert ez attól van, hogy ahogy a koponyacsont illeszkedik össze, az váltja ki és idővel visszahúzódik. Ha azonban növekedésnek indulna akkor meg kell műteni, lereszelni. Így mondta nekem. De az ő kislányának sem növekszik, úgyhogy szerintem ne aggódj és az előttem szóló se. Azért figyeljétek, remélem eltűnik az a kis csomószerű csontocska. 3 hónapos kislány anyukája.
2008. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, mkét oldalon! :)
2008. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már megnyugodtam. Azt hittem valami súlyos betegség. Mindig találok rajta valamit amin aggódhatok.:)
2008. júl. 27. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


már jó régen írtad ki kérdésedet de remélem még olvasgatod. Az én babám három hetes, és tegnap vettük észre neki a bal füle mögött ilyen csomót. a doki szerint rendezetlen egy kicsit a koponyája de amíg nem nő addig nincs baj. Nálatok alakult már azóta a helyzet, mert azért aggaszt a dolog!


köszi

2008. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Most 9hónapos a kisfiam és már nincs ott neki! :)
2008. okt. 9. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


köszi a választ:)

2008. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!