Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hauck márka megbízható? Jó...

A Hauck márka megbízható? Jó minőség?

Figyelt kérdés

Babakocsi, etetőszék, pihenőszék, utazóágy, minden érdekel!

Elég jó áron kapható termékek, de remélem nem a minőség rovására!

25 hkm



2014. ápr. 24. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekunk sport babakocsink van ebbol. Birja a strapat nagyon. Bevalt. :-)
2014. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Barátnőmnek van Hauck sport babakocsija de az valami katasztrófa,nehéz,tolni sem lehet se felemelni az első kerekeket a patkánál se kanyarodni rendesen,borzalmas.Nekünk Chippolino van az tökéletes.Szerintem más márka is van jó áron és sokkal jobb minőségben.
2014. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a márka alapján akarj bevásárolni, nekünk autósülés van a Hauck-tól ami szuper, de az nem azt jelenti,hogy a babakocsink is tőle van.
2014. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én abszolút elégedett voltam vele.

Az etetőszékünk ilyen volt:


[link]


A kisfiam kb. 9-10 hónapos korától vettünk a nagy babakocsi mellé egy kicsi, ultrakönnyű ülős kis sportkocsit- ez volt a lehető legjobb választás (könnyen emelhető, egy kéztel összecsukható, gyorsan le lehet csavarozni a textil részét és kimosni, szinte azonnal megszáradt):


[link]



Nem volt a minőségével semmi gond és mindkettőre 2 év garancia is volt.

2014. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Imádom, főleg a babakocsit. kompakt, kényelmes,, könnyen kezelhető,stb...

szinte mindenből hauck van, amiből lehet. és már 8 éve nyúzzuk őket, tehát a minősége is kiváló, mint általában a német cuccoknak

2014. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Titeket minősít,hogy lepontoztatok,egy tapasztalatot írtam le,de olyan sok "értelmes" ember van,hogy ezért piros kezet kellett nyomni
2014. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!