Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom rutinvizsg...

6 hónapos kislányom rutinvizsgálatánál szivzörejt állapitottak meg és kardiologiára utalták. Kétségbe vagyok esve, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

A szívzörej "kinőhető" nekem is volt kiskoromba, EKG-n kívül semmit nem csináltak. Vagy egy éve nézettem, és már nincs semmi.

24/L

2009. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a picimnek a születése napján hallottak zörejt, másnaptól már nem. A dokinő azt mondta, ha mégegyszer hallja majd a gyerekorvosunk kardiológiára kell mennünk. De ezzel lehet együtt élni és élnek is sokan. A babák, gyerekek nagyon nagy %-ban kinövik.

Barátnőmnek is volt 10 éves koráig. balettozott, sportgimnasztikázott, kosarazott vele, semmi de semmi hátránya, problémája nem volt. Csak néha menni kellett EKG-ra.

Úgyhogy nyugi!Rendben lesz minden.

2009. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a babák 90%-nál előfordul, van gyerekorvos aki rögtön szakorvoshoz küld, van aki vár egy kicsit. Én is majdnem szívrohamot kaptam mikor közölte a gyerekorvos hogy menni kell...akkor 8hónapos volt a lányom. Elmentünk,megvizsgálták,makk egészséges. Ne izgulj!! Minden rendben lesz!

Boldog ünnepeket!!

2009. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsimnek is van. Most 1 éves.

Kellett menni 6 és 12 hónaposan is a kardiológiára. De mivel ártalmatlan, ezért többet nem kell mennünk. :)

Annyit mondtak, ha beteg, vagy sír akkor felerősödhet, de problémát nem okoz. Nyugi :)

2009. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
2009. dec. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!