Ki lehet vinni?

Figyelt kérdés
6 napos a pici semmi baja. 23 fok van kint, jóidő semmi szél,ki lehet vinni egy negyed órára?
2014. ápr. 27. 08:47
 1/10 anonim válasza:
34%
Igen kivihető. Jól felöltöztetve, vigyázva arra, hogy ne érje erős közvetlen napsütés és szél. Illetve bár még kevés van, de a rovarokra nagyon kell figyelni. És jól írtad, max negyedóra, húsz perc.
2014. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andi80018 ***** válasza:
26%
Nem értem, miért ne lehetne kivinni, simán, még egy órára is.
2014. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andi80018 ***** válasza:
19%
ja, bocsi, nem jól olvastam, én hónaposnak láttam! Azért csodálkoztam. Én még azért várnék egy hetet, ablakot nyitnám ki csak.
2014. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Persze! Amikor a kórházból hoztátok haza talán nem volt kint a levegőn!? Enyém novemberi minuszokban született 3 naposan már voltunk kint az udvaron 15-20 percet. aztán 1 hetesen félórát, 3 hetesen már 1 órát sétáltunk. (vagy többet) Nem is egy beteges fajt agyerek.
2014. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Mehetsz vele akár 1 órát is...amennyit bírtok.

Megkérdezném azokat a válaszolókat, akik 10-15 percre vinnék!? Miért?

Szerintetek a szobában nem ugyanazt a levegőt szívja ami kint van??:D

Nem! Kint frissebbet!

Könyörgöm, nem boltba viszi vagy zsúfolt helyre, hanem a SZABAD LEVEGŐRE!


Ne hallgass az ilyen butaságokra, kérlek! Jó idő van, menjetek ki!

Pelenkával takard le a kocsit, harisnya, rugi, vékony pléd, hosszú body kis sapka (nem bundas) és viheted is!:-)

2014. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

első babát májusban 2 hetesen vittem ki hosszabb sétára. de azon én is elgondolkodtam hogy bent is ezt a levegőt szívja :) meg a kórházban is, sőt, beteg gyerekek között volt..

2014. ápr. 27. 09:31
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezért mondtam, hogy ez badarság. Ha tél lenne, akkor megérteném. De ilyen időben a szabad levegőn, mi baja lehetne?:-) jobban fog aludni! Neked is jót tesz! Októberi a kislányom, akkor hidegebb volt 10 napis volt, mikor minimum 1 órás sétára mentünk.

Annyi, hogy nem kell zárt közösségbe vinni, meg nem kell, hogy az idegenek "behajoljanak" hozzá:-)!

2014. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom tavaly október 17-én született. Gyönyörű idő volt akkor tájt. 21-én jöttünk haza, 23-án jött ki a gyerekorvos. Akkor volt ugye 6 napos. A dokit a teraszon fogadtuk, 1,5 órát ültünk kint 20-21 fokban, a lányunk végig apa kezében aludt egy kis pléddel letakarva. Dokinéninek egy szava nem volt, hogy be kéne már vinni a gyereket vagy ilyesmi, sőt...

Nem lett semmi baja, azóta is napi több órát van friss levegőn!

Vidd ki nyugodtan, akár hosszabb időre is.

2014. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) viszem minden nap ki. nagyon jókat alszik :)
2014. ápr. 30. 07:34
 10/10 anonim ***** válasza:
:-) gyönyörű idő van!!
2014. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!