Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet vinni akkor...

Szerintetek lehet vinni akkor 10,5 hónapos babát tengerpartra?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz 10,5 hónapos (most 5,5), szeretnékmmenni tengerpartra!

Nagyon nagy vágyam, mert még soha nem láttam a tengert!! Idén mindenképp szeretnék menni!

Ti mennétek akkora babával??


2014. márc. 20. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
11,5 hónapossal voltunk tengeri hajóúton. Egy tengerpari nyaralás még kényelmesebb ennél. Azt tudd, hogy millió cuccotok lesz, érdemes előre gondolkodni, hogy miket akarsz bepakolni. Én nem túl zsúfolt környéket keresnék, ahol játéklehetőség is van (hinta, homokozó, gondolom más nem fogja akkor még érdekelni). Szóval simán el lehet menni. Hova tervezed?
2014. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán, útipatika legyen nálatok.
2014. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán :)
2014. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!:-)

Még nem igazán tudom, biztos nem olyan drága helyre! De már önmagában boldogság, hogy tengerpart:-))!!

Szerintem olyan leszek, mint mikor a gyerekek bontják a karácsonyi ajándékot!!!:-))

2014. márc. 20. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze menj, mindenkinek jót tesz! :)) Imádni fogjátok!
2014. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!