Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dentinox vagy Dologél?

Dentinox vagy Dologél?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 14:09
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 27. 14:14
 2/8 anonim ***** válasza:
csak a dentinoxot ismerem, és nekünk bevált.
2014. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi mindkettőt használjuk.A Dologél előnye,hogy akárhányszor kenheted,a dentinoxot max naponta 3x szabad.
2014. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dentinox
2014. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dologél
2014. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dentinox sokkal erősebb, lidokainos gyógyszer. Ha elég, akkor először Dologél vagy Osa krém, ezek gyógynövényesek, ha ezek nem hatnak, akkor Dentinox.
2014. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is van mindkettő. Ahogy előttem is írták, a Dentinox erősebb, de mivel lidokaint tartalmaz, így korlátozva van a napi használat. A Dologél homeós kenőcs, bár kicsit gyengébb, de bármikor kenheted az ínyé vele. Így én is a Dologélre szavaznék első kôrben, ha úgy látod nem elég, akkor Dentinox.
2014. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabi86 ***** válasza:
Nekünk 4féle van.a dolo gél nekünk nem hasznàlt semmit a dentinox is csak ideig óráig.inkàbb az osa-ra szavazok,de nekük még van itthon gengigel baby is.vàltogatni szoktam a 4mikor mennyire fàj neki.de inkàbb az utolsó 2 használjuk
2014. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!