Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kisfiamon kiütések...

5 hós kisfiamon kiütések vannak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először a hátán a bal oldalon vettem észre, azt hittem elfelejtettem kivágni a címkét a ruhából és az dörzsölte ki neki, de nem. Két napja az arca egyik felén is megjelentek a pöttyök. Nem váltottam mosóport, szenzitív öblítőt használok azóta mióta megszületett. Étel allergiára gyanakszom. Nincs elég tejem ezért kap tápszert és bébiételt is. Legutóbb almát,banánt kóstolgattunk. Kiválthat az ilyet?
2009. dec. 24. 15:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Tejterméket nem kap.
2009. dec. 24. 15:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy alma-banán kiválthat e ilyet, de az én 5 hós kislányomon is a múlt héten jöttek ki ilyen kis pici apró pöttyök. Először a homlokán, majd a hasán,hátán popóján. Ellepte az egész testét. Étvágytalan is volt néhány napja, úgyhogy elvittem dokihoz. Valószínűleg valamilyen vírust szedett össze, ami gyors lefolyású volt és így csapódott ki. Fenistil cseppet írt. 2 napig napi 3X10 cseppet adtam és teljesen elmúlt.
2009. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Már beszéltem az orvossal, nem tudja mitől van, azt mondta sok mindentől lehet, hétfőn megnézi. Kellemes ünnepeket!
2009. dec. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!