Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy a bárányhimlő...

Létezik, hogy a bárányhimlő pöttyök ilyen sokáig jönnek? 3. napja vannak kisfiamon gyanús "bárányhimlős" pöttyök. Pici piros foltok, kiütések, vízhólyag szerűséggel a közepén. Van amelyik eltünt, de van új is. Én már nem értem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Dokinénink csak délután van, így nem tudom neki megmutatni, mert én délután dolgozom.
2011. márc. 27. 18:38
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nem múlik, akkor lehet, hogy kedden elviszem, mert akkor eltudom vinni délelőtt.
2011. márc. 27. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt bár én 23 vagyok. Nekem ezek nagyon viszkettek vagy 2 nap után megnagyobbodtak. Elmentem orvoshoz és írt fel valamilyen krémet, meg ilyen gyógynövényesszerű gyógyszert. És kb. 2 hétre sikeresen elmúlt. De nekem nagyon viszketett és fájt is. Mindenképp menjetek szerintem orvoshoz.

És melyik testrészén jelentek meg? Mert nekem csak a kezemen meg a lábamon. Először azt hitték ekcéma, de nem az volt. A bárányhimlő alapból ki volt zárva, mert az már voltam.

2011. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, az én gyerekem még nem volt bárányhimlős, ezért ez nem tapasztalat, csak pont múlt héten tanultam a bárányhimlőről (is), és én ezek alapján úgy tudom, hogy a pöttyök a következő sorrendben jelennek meg:

1. arc

2. hajas fejbőr

3. törzs

4. has

Illetve az első héten nem túl magas láz.

Ezek stimmelnek? Elvileg a pöttyökkel egy időben láznak is kéne lennie.

2011. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem oltattad be bárányhimlő ellen?


A sógornőm óvónő és ő mesélte, hogy azok a gyerekek, akiket oltottak ilyen tüneteket produkáltak, mint a tied.

2011. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!