Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil sinemil és Beba...

Milumil sinemil és Beba sinlac? Volt aki ezekkel kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kicsit össze vagyok zavarodva?4 hós a babám, doki írta mindkét tejpépet. Volt aki ezeket adta és ebbe keverte bele a zöldségeket,gyümölcsöket?Itattátok vagy etettétek ezekkel a babátokat?
2014. máj. 1. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdezhetek? Tapszeres vagy anyatejes? En nem a tapszergyartok termekeivel kezdenem. Van benne cukor (v.maltodextrin)es tejfeherje. Semmi szuksege ra. Ha anyatejes 6 honapig csak anyatej. Ha tapszeres akkor sztem reszelj neki almat repat...stb. keszitsd te neki. Vegyel ki abbol amit magadnak fozol es o is eheti. Ne kolts feleslegesen az elore gyartotr tejpepre - amire egyenlore semmi szuksege es te magadnak minimalis osszegbol kesobb megcsinalhatod (kiegeszitheted majd a pepjeit buzadaraval vagy ha mar ehet glutent teljes kiorlesu liszttel...stb).
2014. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam csak a sinemillel volt hajlandó megenni az almát :-) Én csak kanállal adtam neki,illetve éjszakára 1kanálnyit raktam a tápszerébe sűrítésnek.
2014. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!