Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé Beba vagy Milupa...

Nestlé Beba vagy Milupa Milumil? Melyik jobb és szerinted miért? Volt valamelyikkel gondotok?

Figyelt kérdés
Mindkettő H.A.
2011. aug. 19. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a babám Milumil komfortot kap, semmi gondja vele. Az első gyermekemnél, 11 éve még nem nagyon voltak HA-s tápszerek. Ő a Bebán kívül mindent kihányt. Szerintem babafüggő, hogy melyik lesz jó.
2011. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

7 hetes. Eddig Bebát evett, de csupa pötty volt az arca és a kis teste is. 5-6x evett 150 miliket.

Most Milupát kap, de ebből nem eszik, csak 80-100, max 120-at!

A pöttyei múlnak, de az is igaz, hogy a tápszerváltással egyidőben váltottunk a fürdetésnél gyógyszertári fürdetőre, majd kenem Babé testápolóval. Most szebb a bőre.

2011. aug. 19. 07:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Én vettam tejkrémet a gyógyszertárba doki javaslatára. Ha bármi pötty jön rá, ezzel kenve nagyon gyorsan eltűnik.

Nálunk Humana HA-tól volt pötty... Milupa meg bevált. Ez babafüggő.

2011. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Bebától neki nagyon durva székrekedése lett. Akkor váltottunk Milupa Komfortra, azt ette 6 hónapos koráig. Most is Milumilt kap, csak már a 2-est.
2011. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyik lányomnál sem vált be a milupa milumil HA 1, mind a kettőnek székrekedése lett tőle (1 hétig se kakiltak). A nagyobbik humanat ivott, most a pici Beba HA pro start-ot iszik (neki a humana sem vált be).

A nagy már 2 éves, most viszont a milumil tejitalt issza, azzal semmi gond.

Az hogy melyik jobb... igazából ez babafüggő, van akinek az egyik, van akinek a másik válik be.

2011. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem minőségre mind jók.
2011. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a minőségre is kíváncsi vagyok.
2011. aug. 19. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kettő a legjobb a piacon. Dokiktól is ezt hallottam.
2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lanyom csak a milupat birta

1,5 eves es mindig milupat iszik :)

2011. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milumil HA-tól székrekedése volt, Humana HA-tól hasmenése, a Bebától pedig borzasztóan bukik. De a Babánál maradtunk, mert szereti és rendben van a széklete. A bifidusz erősíti az immunrendszerét, szóval nem is szeretnék váltani. A bukás H.A.A.R.-rel orvosolva.
2011. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!