Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz terhességem volt híztam...

Nehéz terhességem volt híztam 35 kg-ot?! Szoptatok még de szépen lassan szeretnék megszabadulni a fölöslegtől! Hogyan tegyem, még szoptatni akarok!

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amíg szoptatsz, sehogy.. én 14 hónapja várok, hogy 10 kilótól szabadulhassak.... max annyit tehetsz, hogy egészségesen eszel, de mindent, mert a szénhidrátra szükséged van! És csak annyit mozogsz, ami nem okoz izomlázat... egyébként nem tudom, mikor szültél, de a nők többsége szoptatás alatt szépen visszafogy, mert állítólag a tej előállításához több energia kell egy szervezetnek, mint pl. egy futáshoz... én mondjuk a szoptatás alatt híztam meg. ???
2009. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nagyon sokat inni! Annyit sétálni, amennyit csak bírsz és amennyit az idő és a baba enged. És ami a legfontosabb!!!! Mindig arra gondolj, hogy milyen szépen lefogytál és ne arra, hogy most milyen kövér vagy. A pozitív gondolatok nagyon sokat segítenek. Örülj a babádnak és képzeld el magad szép soványnak napjában többször! Sok sikert! Boldog babázást!
2009. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is azt gondoltam,hogy a szoptatással fogyok és úgy utállom hogy tíz kilót híztam...
2009. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.9hónapja szoptatok,ez idő alatt 10kg hiztam.Nem zabálok,iszok sok folyadékot,szinte csak vizet,sok gyümölcsöt eszem.Mindennap sétálunk egy órát,kivétel volt a nagy hidegek.Tehát várok.Nem merek nagyobb intenzivitással mozogni,nehogy az izomláz miatt ne kelljen a babának a tej.Diétázni sem merek,nehogy a tej rovására menjen.De van aki a szoptatás alatt fogy.Lehet te közéjük tartozol.
2009. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt legfeljebb annyit tehetsz: No cukor, fehér kenyér - helyette teljes kiörlésű kenyér, v barnakenyér - kis szénhidrátmegvonás, nem teljesen, 6 után nem eszel, és sok-sok folyadék (víz). Kis biciklizés, futás, torna nem árt. Sok gyümölcs.
2009. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!