Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnek hogy 5 es fel...

Mit tehetnek hogy 5 es fel honapos babam elfogadja a tapszert? Keves mar a tejem de egyszeruen nem issza a tapszert csak sir. Probaltam bekanalazni neki, de osszezarja a kis szajat es kezd sirni ha eroltetem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki rendes ételeket.Gyümölcsöt kesszel,babapiskótával.Főzelékféléket.Természetesen apránént szoktasd hozzá.A tápszer nem természetes étel,és nincs benne sem vitamin,sem olyasmi,ami az immunrendszerét erősíti,mégha a reklámban ez van is.Minden mesterséges benne.Én soha nem adtam nekik tápszert.Mindhárom gyerekem egészséges,és nem allergiás semmire.
2009. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokféle tápszert kapni manapság...

Próbálj egy másik félét adni neki, lehet ez a mostani valamiért nem ízlik neki, a másikat meg elfogadná!


Vagy próbálj a korának megfelelő bébiételt adni neki.

2009. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Enyém 4,5 hónapos,van mikor estére kevés a tejci,de a tápszert esze ágában sincs megenni,se kaanállal,se ilyen-olyan cumifejjel,sehogy,pedig már 4 félét kipróbáltunk.Viszont szentestén kapta meg az első almácskáját,az első pár kanálnál kicsit torzult a feje,utána meg mintha már hetek óta azt enne,kérte.Tegnap már egy fél almát evett,tátotta a kis száját,szerintem mi abban a kivételes estbe csöppentünt hogy a babáink útálják a tápszer.lehet kikéne próbálnod a szentjánoskenyeres pépet,huuuu nem ugrik be a neve. :(
2009. dec. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak: attól, mert valakinek nincs elég teje és tápszert ad a babájának még nem lesz a gyermeke kevésbé egészséges. Nem tudom hány éves lehetsz, de a mai tápszerek az orvosok szerint is nagyon jók, az én kislányom soha nem volt beteg, pedig 2 hónapos kora óta tápszeres! Az ilyenek miatt nem látogatják már sokan az oldalt. Nyugodtan le lehet pontozni.

A kérdezőnek pedig: próbáltad már megízesíteni almalével, vagy sütőtökkel? A lényeg, hogy édeset adjál hozzá.

2009. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez vlOt, és csak a Humama BAby Fitt 1-et fogadta el. Még mai napig azt issza már 9 és fél hónapos.

Próbáld ki, hátha nektek is bejön!!!

2009. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!