Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan "lenyegtelen" dolog...

Van olyan "lenyegtelen" dolog amit a babad megtalalt es egyszeruen nem lehet elvenni tolle?

Figyelt kérdés

Gondoltam leirom, mert nagyon aranyos: az en draga kisfiam kezebe akadt par napja a centis. Merni probaltam a talpat a cipovasarlashoz amikor megragadta a centist es azota a centis velunk jon barhova megyunk (enni, tisztabateveshez, es ugy csorom el az agyabol miutan elaludt mert felek, hogy ratekeredik, sertalashoz). Furdesnel sem lehet tolle elvenni. :)Csak egyszeruen ul es jatszik a centissel, huzza magautan, gagyog neki, dobalja sikitozik... En ilyen aranyosat meg nem is lattam. Baratnom kislanyanak a muanyag citromfacsaro jott be, aztan elhagytak veletelnul a jatszoteren. Vettek ujat de az mar nem volt a regi es nem kellett. :) Egy masik ismerosomnek a kislanyanak a kiurult cukorkas zacsko. Persze a zacsiba semmit nem lehetett betenni csak uresen hordozta ide-oda meg vasarolni is. :)

Kisfiam 13 honapos


2011. márc. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, a kislányomnak kb. 1 hónapja van ilyen korszaka, ő dec-ben volt 2 éves. pl. valamelyik nap kipakolta a szekrényéből az össezs anyagzsepijét, és azokkal játszott, amikor abbahagyta, vissza is raktam, de a kéket, azt nem lehetett. mostanában kékmániás lett. vagy varrtam, és megtalált a varródobozban egy kék cérnaspulnit, az azóta jön velünk sétálni, aludni....vagy megtalálta tök véletlenül a kisbaba kori csörgőlabdáját,ami nagyrészt kék, azt is cipeli, az is jön aludni velünk... :)
2011. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az orrsziporszi pici csöve a szent játék, még el is azzal alszik, úgy szorítja, éjjel tudom elvenni tőle sokszor. Persze ez akkor van ha fürdés előtt nyűgös nagyon, akkor azt megragadja, és még a vízben sem engedi el.jön velünk szopcsizni is, és aludni is.:)
2011. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a hósklopfoló volt a kedvenc egy jó darabig!Úgy kellett kölcsön kérnem (eleinte sírt is) ha használni akartam! :)

15 hós!

Ez kb 2 hete múlt el de karácsony előtt kezdődött!


Most minden flakonnak a kupakját kéri el!Legjobban a rózsaszín tetszik neki (azt gyűjti) de egy kicsit a többi is kell! :)

2011. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen lanyok. Olyan jot nevettem. Nagyon aranyosak tudnak lenni!!! Megegyszer koszi, hogy leirtatok. :)
2011. márc. 2. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

-kiürült vitaminos doboz

-dm-es nejlonzacskó (pakol bele mindenféléket)

-cipőfűző

Centi nálunk is nagy sztár :)

2011. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!