Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kene meg kiprobalni?

Mit kene meg kiprobalni?

Figyelt kérdés
2 hetes babam van. Miota haza jottunk a korhazbol minden nap katasztrofa. Mar nincs tejem sajnos, igy tapszert adok neki. 3-4hetes kornak meg felelot kap, mert a 3 kanal 90ml viz nem volt eleg neki.minden etetes 2-3 ora mert aztan hiszti van, meg kozbe is sokszor. Masszazs, sab simplex cseppek, ringatas, enekles mindent kiprobaltam.... de nem valtozik :(
2014. máj. 13. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki más homeós termékeket is, mert lehet, hogy csak a többedik jön be..Infacol, Espumisan, Biogaia, stb. A cumisüvege milyen? Hasfájós babáknak való? Próbáltad az etetést más pozícióban? többször büfiztetni közben? Nálunk az is segített..lehet gyorsabban megy majd.. Hirtelen ennyi ötletem van..sok sikert!
2014. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néha nálunk is van,h olyan nyugtalan etetéskor,h szopizni is alig tud. És este elég "hisztis" tud lenni. Nálunk ez vált be:

http://www.youtube.com/watch?v=9rdGn7FKbDE

Sok kisbaba nyugszik meg a hasonló hangokra (porszívó, ventilátor). De így mégis kevesebb áramot fogyaszt, és lehet szabályozni a hangerőt :)

Egy próbát megérhet. Sok szerencsét!

2014. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tehát 2 hetesen 100ml tápszer nem elég neki? Nem lehet, hogy sok inkább és ettől fáj a hasa? az én tesómnak 1 hetes a babája ma és csak 30ml-t eszik, 3 óránként. ennyi elég. Mondjuk ő kisebb súlyú. 2700gr
2014. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!