Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a fogzás miatt lehet vagy...

Ez a fogzás miatt lehet vagy még a betegség utóhatása? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hat és fél hós babám beteg volt az ünnepek alatt, vírusfertőzés. Lázzal, köhögéssel. Közben kijött az első két foga. Már jobban van elmúlt a láz, de még mindig iszonyú levert, rossz kedvű, nyűgös. Sőt, már étvágytalan is, alig eszik valamit. Folyton sír, hisztizik állandóan ölben lenne. Mitől van, mit csinálhatnék?
2009. dec. 28. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk pont ugyan ez a helyzet. 23-án ilyen egynapos hányásos vírusa volt, közben jött az alsó két foga, most pedig köhög de nagyon. Előtte hihetetlen jókedvű, játékos,mosolygós volt. Viszont azóta teljesen levert,ha letesszük rögtön visít, és szinte csak cicin tudom megnyugtatni. Mosolyogni szinte nem is látom...

Úgyhogy szerintem a betegség miatt lehet, legalábbis remélem.... Jobbulást!

2009. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még nem múlt el neki teljesen a betegség. Azért nézegesd még neki a lázát, nehogy visszatérjen szegénykémnek. Adj neki Nurofen szuszpenziót napi 2x napközben olyan tájban amikor szokott aludni és estére. Segít neki elaludni. Ha nem nagyon eszik akkor itasd minél többet, adj neki teát vagy gyümilevet. Orvos mit mond? Ha van rá mód ne vidd be a rendelőbe, nehogy összeszedjen még valamit, inkább szólj a dokinak, hogy mennyen ki hozzátok ha rosszabb lesz a helyzet! Jobbulást nektek, remélem hamarosan helyre jön a pici.
2009. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha 38 vagy a fölé menne a láza akkor adhatsz neki estére egy fél Germicidet is a Nurofen mellé. Reméljük nem lesz szükség rá.
2009. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!