Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás=aluszékonyság, étvágyta...

Fogzás=aluszékonyság, étvágytalanság, nyűgösség, éjjeli nem alvás? Ez így fog zajlani vagy esetleg nem is fogzás hanem valami betegség?

Figyelt kérdés
mit tegyek?
2010. szept. 16. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is felakartam tenni!!!

Most én is azt várom,hogy valaki válaszoljon. :-)

2010. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nállunk kb 2 hete megy ez 7 és fél hós a lányom.

Csak mellettem alszik éjjel nappal nem alszik persze mellettem akkor elalszik magában de nem a kiságyba.Éjjel igy is felébred és dőrzsőli az inyét..

Nyügős nagyon védőnőm tanácsára adtam neki panadol babyt ma előszőr kiváncsi vagyok alszik e éjjel..egyenlőre igen 7 óra óta.Előtte jó alvó volt...nappal jobb a helyzet elvan mindent rág de ugymond nyügibb mint volt..csak kijőn az a fog és majdcsak alszik megint éjjel mint anno..

Nállatok hogy zajlik ez az egész??

2010. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kisfiam 16 hónapos.

Eddig 8 foga volt,de az utóbbi 2 napban elviselhetetlenül nyűgös.Semmi sem jó,mindig bújik,kézben akar lenni,folyamatosan rágcsálja a cumiját.

Az étvágya változó,bár nehéz most a kedvében járni.

Éjjel is többször ébred,csak mellettem alszik el és a kiságyába sem marad meg,pedig eddig ott aludt.

Nappal inkább aludna,de ott is leginkább a kezemben.

Bízom benne,hogy hamarosan jobban viseli majd.

Tegnap este már Nurofennel kentem be az ínyét,de csak így is 3 órát aludt egyben,aztán a többit mellettünk:(

2010. szept. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!