Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázott a babám 6 napja,...

Megfázott a babám 6 napja, mára már jobban van kevesebbett szívjuk az orrát, csak 3 este volt hőemelkedés. Aggaszt, h 2 napja bevan rekedve. Rosszabbúl van? A rekedtség miatt kell aggódnom? Nem kell orvoshoz vinnem? Aggódom! 9,5 hós baba anyukája.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első jobb lett volna ha nem is válaszol, ha nem tud normálisan írni. A kérdező tanácsot kért és nem azt , hogy minősétsék milyen szülő...Elárulom neked, hogy ha hőemelkedéssel viszed a gyereket orvoshoz, lehet nem is fogad vagy épp kinevet miért vitted ennyivel. Tapasztaltam. Nem tudom az elsőnek van e gyereke,de ha van is sajnálom szegényt.

A kérdezőnek: ne aggódj, csak rosszat teszel vele. A hőemelkedés miatt nem, de ha bevan nagyon rekedve és nyűgös is hozzá/és ha látosod rajta fáj neki/ akkor még a hosszú hétvége előtt vidd el a dokihoz, nehogy akkor legyen baj,mikor senki nem dolgozik.

2009. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így jártam és végül elvittem egy fül-orr gégészhez , kiderült,hogy garat és orr gyulladása van szóval szerintem ne is a gyerekorvost keresd meg, mert jobb ha elviszed egy magánrendelésre. ( én is féltem, hogy túl aggódósnak tartanak, de inkább vigyed, minthogy baj legyen)
2009. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!