Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinal 10 honap koruli...

Mit csinal 10 honap koruli babatok a jatszoteren?

Figyelt kérdés
Van egy 10 honapos es egy 4 eves kislanyom. Amikor engedi az ido megyunk jatszoterre. A kicsi mar tud acsorogni, de meg nem lepked. Viszont folyton maszna. Szoktam hintaztatni, amig meg nem unja. Utana nem akar olbe sem lenni es a babakocsiban sem szeret ucsorogni. Ti engeditek hogy negykezlab maszkaljon a fube? Pledet szoktam vinni, de lemaszik rola
2014. máj. 15. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy hagynám.
2014. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy engedem. Ha normális, tiszta a játszótér, nincs tele üvegszilánkkal, cigicsikkel meg kutyakakával, akkor semmi baja nem lesz tőle a babának, sőt.
2014. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi akkor még nem jártunk játszótérre, de én még nem jártam olyan köztéri játszótéren, ahol szívesen leraktam volna mászni a babámat.
2014. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! A jatszoter tiszta es igenyes. De azert par cigi csikk, ilyesmi elofordul
2014. máj. 15. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Lehet le leszek pontozva, de én nem hagynám. Úton útfélen kullancsok vannak, mindenhol össze lehet már szedni őket. Tudom nagyon parásnak tűnik, de a mi családunkban okozott már komoly betegséget, tehát én csak azt tudom mondani, hogy nagyon óvatosan.
2014. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy "kalózhajó" nevű csúszdás mászóka, ha nincsenek ott nagyobbak, akkor oda szoktam lerakni, mert azt szereti nagyon. Azt körbejárja állva, felmászik a csúszdára (csak az aljára persze), de ha megúnta, akkor négykézlábazik amerre lát.


Kavicsos a játszótér, jól látszik benne ha valami nem odaillő van ott, szóval folyamatosan nézem merre mászik, mit vesz fel (eddig még csak kis gallyakat talált, semmi aggódni valót). Kóbor kutyát, macskát még nem láttam a környéken és a fűbe nem nagyon engedem, ennyi.

2014. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!