Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú bugyipelenka...

Milyen típusú bugyipelenka vált be nálatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Liberoról olvastam jókat, vettünk is. Kisfiam 5-ös pelust hord, a 6-os is jó már rá, szintén Liberot. A bugyipelusból sem az 5-ös, sem a 6-os nem vált be. Az 5-ös 2 órát bír, utána átázik a gyerkőc, a 6-os kb 2.5-3 órát bír. Ezzel szemben a nadrág pelus 5-öse akár 5 órát is bír, a 6-os még többet ha szükséges.
2014. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még csak a Libero-t próbáltam, az bevált. Még a kaki is bent maradt, de nem tudom, hogy egy jelentősebb mennyiségnél kifolyna-e. Vettünk Baby-Up pelenkát is, de még nem próbáltuk, mert annak más a méretezése (8 kg-tól van). Meg ránézésre is nagy. A Libero kisebb méretben is van.
2014. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szintén Liberó.
2014. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a pampers.

Vékonyabb, mint a liberó (a kisfiam is inkább az a hosszabb, vékonyabb fazon, keskenyebb derékkal, kevésbé hurkáls lábakkal)- ezért neki ez volt a tökéletes választás.


Jók a mintái is (a kicsiknek néha ez is számít :) és jó a nedvszívó képessége.


Még a MÜLLERben kapható piros kisautós (olyan, mint a verdák, de nem az) bugyipelusról volt jó tapasztalatunk.


A liberó nekünk nagyon nem jött be, túl merev vagy vastag volt.

2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a pampers vált be illetve a nadrágpelenkbol még a lidl saját markasa jó! 4es méretet használunk
2014. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A Liberonak a bugyipelenkája nem merev. Nagyonis rugalmas. Ami merev az a rendes nadrágpelenkája. Na abban semmi rugalmasság nincs.
2014. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma kipróbáltuk a Libero bugyipelusát (úszósat, az volt itthon)fél óra alatt átázott. Ez azért volt, mert úszós volt, vagy mert eddig bírja?

(Gondoltam nem veszek, először megnézem ezt, ha már van itthon, azt gondolnám, hogy ugyanúgy bírnia kell, mint amit nem vízbe terveztek)

2014. máj. 20. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert az úszós nem szívja be a nedvességet, csak ha vízben van a pici, akkor bent tart nagyobb dolgokat. Ha beszívná a nedvességet, akkor nem tudnád vízben használni. Ha rendes bugyipelust akarsz, próbáld ki az Up&Go-t

(2.)

2014. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen igaz! Még magamon is jót mosolygok így utólag belegondolva :-D
2014. máj. 24. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!