Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kislányom fején,...

6 hetes kislányom fején, hátul a tarkójánál felfelé a buksija közepe felé piros foltok vannak! Aggódom, hogy mi lehet ez? Lehet, hogy a melegtől van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a születése óta így van, akkor nem kell aggódni. Nagyon sok kisbabának van ilyen, az enyémnek is. Azt mondják, hogy ami a tarkón van, az nem fog elmúlni, csak halványodni. Lehet még a szemhélyon is, az pár hónap alatt teljesen elmúlik. Állítólag ezek a foltok sok kis érből állnak, ami átlátszik a fejbőrön.
2008. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom mitől van de nekem a kisfiamnak születése óta vannak ilyenek hátul a fején és lassan már 5 éves.Nem olyan erőssen mint pár évvel ezelőtt,de lehet láttni.És most a 6 hetes kisleányom fején is van.Megfogom kérdezni az orvostól,mert mostmár nemhagy nyugodni mitől lehet,és megis maradt.
2008. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tűzfoltnak hívják, nem kell miatta aggódni. Az én fiamnak is van a tarkóján és a szemhéján is volt. Már a tarkóján is alig látszik, most 9 hónapos.
2008. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól mondja az utolsó válaszoló! :)
2008. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!