Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos gyermek járkálhat...

15 honapos gyermek járkálhat kint és bent mezitláb? nagyon jo idöt mondanak 30 fok körüli átlaghömérsékletet. Illetve kint mikor pamncsizhat kismedencében?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem fázik a talpad, ő is kimehet. Langyos vízben fürödhet kint ha meleg van. Ugyanúgy működnek, mint mi felnőttek.
2014. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te úgy járkálsz? Ha igen a gyerek is, ha nem, akkor nyilván meg van az oka...
2014. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába 30 fok van vagy lesz, de sem a 3 és fél éves fiam, sem én nem járkálunk mezítláb. Nálunk a szobában még kifejezetten hűvös van, a konyhában, a teraszon pedig metlaki van, ami meg még igen csak hideg. Ha már huzamosabb ideje 30 fokok lennének, akkor persze, de most azért ahhoz még korán van.

És még a medencét sem szándékozunk felállítani. Árnyékban kifejezetten ahogy lengedezik a szél, szerintem még nincs az a nagyon nagy meleg hozzá.

De a te gyereked, a ti életetek, ha ti mezítláb járkáltok és medencéztek, akkor azt teszitek. Én még a mi számunkra ezt egyenlőre korainak tartom.

2014. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hubilla ***** válasza:
Velemenyem u.az, mint az elottem szolonak. Majd ha huzamosabban lesz ilyen ido, akkor mezitlabaznank es strandolnank.
2014. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk régi kő van járólap helyett és olyan hideg h. szinte fagyaszt - én úgy öltöztetem bent mint télen. Kintre pedig cipő nélkül még mindig nem mehet, de egyértelműen nyári ruha és kalap. Viszont árnyékos helyen nem tartózkodunk sokáig, mert igencsak hűvös van még ott.

A padló, falak még nem melegedtek fel sem kint, sem bent.

2014. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb nyárban sincsenek bent mezítláb, félek hogy felfáznak. A szandálban is szoktam nekik vékony bokazonknit húzni, mert azt gondolom kényelmesebb nekik, hogy nem csúszkál az izzadt lábuk a szandálban
2014. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os: szegény gyerekek. :(

Mezítláb járni egyrészt egészséges (főleg természetes talajon persze), másrészt zoknit adni 30+ fokokban...hát nem tudom, neked hogy kényelmesebb? mert engem olyankor kimondottan zavar a zokni...

2014. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!