Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csaladi hazban lakok, kismeden...

Csaladi hazban lakok, kismedenceben napi hanyszor furdetitek 1 ev koruli kicsit? Mennyit van a vizben? Napon? Husson?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk egy pancsoló van kint, 9 hós a lányom, de csak délután megyünk ki akkor is teljesen árnyékban. itt 4-6-ig vagyunk de nem állandóan ül a vízben, kijön belemegy.

11-4-ig még árnyékba sem vidd ki nagyon. vagy tényleg jó árnyék legyen. és rendesen kenegetni. én 2x kenem az idö alatt.

2011. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem már kicsit nagyobb a babám, 1,5 éves. reggel vagyunk kint, ilyen melegben csak 1-2 órát, délután meg 3-4 órát. csupin van kint, csak egy kis szandi van a lábán, annyiszor megy be ahányszor akar. van, hogy 2 percet medencézik, 5 percet homokozik, megint 2 perc pancsolás... és ezt így órákon keresztül :)
2011. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most 21 hónapos a "nagy" és délelőtt árnyékban pancsolt, és délután fog még szintén árnyékban. Annyit amennyi jól esik Neki. Tegnap pl 4-6-ig pancsolt. De langyos-meleg vízben. Ha hidegnek ítéltem a testét, akkor tettem bele még egy kis meleg vizet.

Ha látod hogy libabőrös, lila a körme/szája, akkor vedd ki.

2011. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!