Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit vett 1 év körüli...

Ki mit vett 1 év körüli babájának karácsonyra? Nagyszülöktől, rokonoktól mit kaoott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hú,elég sok ajándékot összegyűjtöttünk,pedig nem számítottunk rá.Apával is megbeszéltük,hogy nem vásárolunk semmi feleslegeset a kisfiunknak...Aztán apa hazatért egy nagy plüss kacsával,labdával,kacsás fürdőjátékkal,zenélő készségfejlesztővel.

Nagyszülőktől képeskönyveket,zenélő vonatot,logikai játékot,labdát,FP dobálós nagy autót,kisautót,melegítő együttest,harisnyát,zoknikat...fú nem is tudom...

Nem is gondoltam,hogy ennyi minden lesz a karácsonyfa alatt,tényleg nem hittem volna.

Nálatok mit hozott a Jézuska? :)

2009. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tanuló kutyust; beszélő vonatot; járássegítőt; könyveket; zenélő szőnyeget; forgó, világító, zenélő szörfös Mickey egeret (borzalom); fa építőkockát, ruhát, autósülést.

10 hónapos

2009. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi autósülést vettünk (ez volt a hasznos része:) , imád benne ücsörögni) , baba-szájharmónikát, karikatornyot,cumit, :) Aztán a rokonoktól: tanuló-kisvonat, baba-fényképezőgép, baba-zongora, és pár hasznos apróságot pl. előke, harisnya, ilyesmik
2009. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téli Böngésző c. könyvet, műa. hintát, Fischer price vonatot, xilofont, játékzongorát, kisautót, ruhákat, Micimacis vonatot, egymásbarakosgatós formás játékot, (majdnem 10 hós)
2009. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam ezeket kapta:

műanyag kismotor,4 könyv,műanyag zöldség+gyümölcs kosárban,kalapácsoló játék,Playskool kerekes barát kamion

Mamáéktól kapott műanyag kockákat és egy világító,hangot kiadó Thomast

2009. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!