Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos a babám. Szerintetek...

3 napos a babám. Szerintetek normális, hogy ma többet alszik?

Figyelt kérdés

Kórházban vagyunk még, tegnapig alig aludt, azt a keveset is csak cicin és egész nap csak szopni akart. Mára rengeteg tejem lett, eszik az egyik ciciböl, nézelödik egy kicsit és elalszik 2-3 órára.

A mellbimbóm viszont elkezdett fájni tegnap a rengeteg szopitól és piros lett. Bimbóvédöt kezdtem használni és kenem krémmel. Ettöl rendbejön?


2014. máj. 23. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendbe kellene, hogy jöjjön, sajnos majdnem mindenkinek kisebesedik, fáj az igénybevételtől. Ébresztgesd 3 óránként ha nem kel, nehogy besárguljon.
2014. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Minden rossz indulat nélkül, jó lehet a kórházi személyzet ha nem tőlük hanem tőlünk kérdezősködsz...

A melledet kenegesd és javulni fog.

A babádat hagyd nyugodtan aludni 3 órát, ez azt jelentheti hogy elég neki a tejed és jól tele eszi magát, így jókat tud aludni. 3 óra után én is ébreszteném az első pár napban a besárgulás miatt és megetetném.

Minden jót.

2014. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tartsa meg a babácska a jó szokását! Szuper, hogy már most van annyit tejed, hogy így jól lakjon és utána magától aludjon! Ha nem sárga (ha ilyen gyorsan van elég tej, akkor nem hiszem, hogy az), csak akkor ébreszd. Egyébként hagyd aludni. Picike nagyon, ő is elfáradt a születésben, neki minden új, sok az inger, hamar elfárad az agy, pihen. Örülj neki, hogy jól alszik.

A cicidre pedig a Lansinoh nevű krémet keresd, ez tiszta lanolin, nem kell lemosni szopi előtt, és nagyon jó! Nekem egy nap alatt rendbe hozta a csupa seb cicimet.

Sokszor lesz még ilyen, hogy egy nyűgösebb, éberebben töltött nap után viszont sokat alszik.

2014. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, közben a kisfiamra is figyeltem...

Szóval, ha sárga a baba, akkor kell ébreszteni 2,5-3 óránként. Egyébként hagyni kell aludni.

2014. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Most volt vizitelni a gyerekorvos, nem sárga a baba, minden rendben van vele :)

Kedves második válaszoló! A kórházi személyzetröl ne is beszéljünk. Bármit kérdez az ember, azt válaszolják most nem érnek rá, késöbb megkeresnek a szobában, de valahogy még sose értek ide.... :/

2014. máj. 23. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:

persze, etől a melegtől ők is ki vannak ütve. aludjon csak nyugodtan, majd bepótolja az evést, ha felébred.


sajnos a mellnek meg kell edződni, nomális ha kisebesedik. én is bimbóvédővel szoptattam, deelkövettem azt a hibát, hogy nem tettem félre pár nap múlva. 4 hós korára alig lett tejem, fogyott a babám.

szóval csak annyi fontos, hogy amint lehet, hagyd ki a védőt a szopiból.

boldog babázást!

2014. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!