Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felfújható gyerekmedence...

Felfújható gyerekmedence vásárlásával kapcsolatos tanácsokat szeretnék. Lassan 14 hónapos kisfiamnak milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy jó nagy teraszunk. Oda szeretnék venni a fiamnak egy medencét, amiben akár pelus nélkül is pancsizhatna. Baromira élvezné! Mekkorát kell venni egy ilyen korú gyereknek? Természetesen az ára sem mindegy, jó lenne minél olcsóbban. Köszi minden tanácsot.
2014. máj. 23. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a babám az első nyarán, akkor kapott 3karikás felfújhatós pancsolót, ilyet, ami kb 1000ft volt a Tescoban:

[link]


Szép volt jó volt, aztán következő nyáron is elővettük, de a ragaztásnál eresztetett, vettünk másikat, ugyanilyet. Na ez sem tartott sokáig, selejt volt pont, vagy nem tudom, de utána megint vettünk egy ilyet, az is eresztett egy idő után, mindig a forrasztásnál, oldalt.


Aztán meguntuk, és vettünk egy merev falút, ilyet:

[link]

Na ez tökéletesen bevált, azóta is megvan, már lassan 5éves a lányom. Ez 2600ft volt a Tescoban. Én ezt ajánlom neked, ha hosszú távon tervezel. NEm drága, egyszerü és nagyszerü. :)

2014. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyet ne vegyél, túl kicsi: [link]

Alig használtuk.

A merevfalú is angyon jó.

Most ez van, és ez nagyon szuper: [link]

2014. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a nemsoká 14 hjósomnak az auchanból vettem a csillag alakú medencét. a hóeleji újságban volt benne 990.ért. pancsolónak tökéletes. van nagyobb medencénk,de abban sosm melegszik meg a víz és a gyerekért ugye gyakran kell takarítani. sokszor bele sem ül,csak a kezét csapkodja bele. nekünk bevált.
2014. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 hós kisfiam húsvétra kapott öcséméktől egy 3 karikás micimackós medencét, kb 1.5 m átmérőjű. Kedden fújtam fel neki, kapott bele langyos vizet, imádja. :)
2014. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!