Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet 6 hónapos babának a...

Lehet 6 hónapos babának a teáját valamivel ízesíteni már?

Figyelt kérdés
Két kortynál többet nem nagyon iszik meg a teából, a vízre sem kapott rá. Persze az ivólevek azok tetszenének neki, de nem akarom állandóan azzal itatni.
2009. dec. 29. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!cukrot nyugodtan tehetsz bele!nekem a védőnő barátnőm ajánlotta a csipketeát pici cukorral és pár csepp citrommal sajnos az én babám nem teázik!
2009. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg az édes íz jön be neki. De ha ivólevet kap, akkor lehet inkább mellé vizet kellene, azt is meg lehet cukrozni picit, és hogy ne legyen nagyon káros, gyógyszertári szőlőcukorral is ki kellene próbálni.

Amúgy érdemes kipróbálni "tisztán" kicsit felmelegítve. Az én lányaim pl. csakis enyhén melegen isszák meg. (szobahőmérsékletűnél melegebben)

2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csipketeát plusz cukrot ajánlották annó. Én nem tettem bele cukrot, simán adtam lányomnak, igaz nem nagyon teázott még pár hónaposan. Adhatsz neki instant teákat is, kicsit lazábbra készitve, mint az ajánlás, én is úgy adom.
2009. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is így vagyunk. A víztől öklendezik, a teát csak álmában issza meg, csak gyümilevet-gyümilével. :( Próbáltam a gyümilvet vízzel hígítani,sajnos úgy sem jó.
2009. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyanez van nalunk is es az en kicsim is 6 honapos:)

En kicsi cukrot es kicsi citromot is szoktam beletenni.

A viz egyaltalan nem,teabol is csak par korty.

Szoval majd csak lesz valami:)

2009. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat. Segítettek, az instant teákról még nem sokat hallottam. Utánanézek, meg a csipketeát is kpróbáljuk, legfeljebb én iszom meg.:)))

2009. dec. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!