Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nehéz rögzíteni az...

Miért nehéz rögzíteni az autós ülés-hordozót az autóban?

Figyelt kérdés
Az hittem, hogy egyéni problémám, hogy nem tudom rendesen rögzíteni az autóban. Abban a hitben voltam, hogy a suzukiban van a hiba és rövid a biztonsági öv, viszont beszéltem ismerősökkel, és azt mondják nekik is nagyon nehéz rögzíteni, annyira hátra kell hajtani az ülés háttámláját, hogy két személy helyét foglalja el az egy ülés. Másnak is van ílyen problémája??
2008. júl. 29. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn nem tudom,nekem sosem volt a 6 hónap alatt ilyen problémám.Pedig kötöm elöre is,mikor egyedül megyek,meg hátra is....

Nincsen megcsavarodva az övetek??

2008. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs megcsavarodva, már gondolkodtam rajta, hogy kicseréltetem, de ha egyforma hosszúságúak akkor teljesen fölösleges.
2008. júl. 29. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ue. a problémánk és tízből kilencen is ezt mondják az ismerőseink közül. Hogy miért? Hát ez jó kérdés. Szívesen megkérdezném a hordozó tervezőjét, mert a gyerek ráadásul nem fekszik hanem ül benne, és ugye nem ülhetne a hordozóban a baba. De hát így találta ki valaki, és így gyártották le.Úgyhogy megy a szenvedés. De semmi baj az autótokkal mert nekünk Mazda 3 van, a szomszédnak Seat, a másiknak Alfa Romeo, és ők is szenvednek a hordozóval. Üdv: T.
2008. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most néztem egy pár oldalt, és azt írja, hogy úgy szabad csak ülést venni ha bepróbáljuk az autóba! Na ez röhej!

Lehet, hogy csak a 67000 Ft-os mini-mano-t lehetne belerakni, de azt nem hiszem, hogy mindenki megengedheti magának. Így hát szenvedhetünk tovább!

2008. júl. 29. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

A miénket se volt könnyű bekötni a Suzukiba, mondjuk apukám Skodájába könnyebb volt, ott hosszabb az öv. De tényleg sok helyet foglal. De mostmár szerencsére autósülésünk van egy hete, ezt nem kell ki-be kötni, és nem is foglal el annyi helyet.


Polly

2008. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi olyan graco babakocsitvettünk 70000 ft-ért amihez volt hordozó és bázistalp.AA talpat egyszerlerögzítettük és onnantól csak egy kattintás és bent van a hordózó,illetve kint egygomb felhúzásával.A legtöbb bázistalpnak nincs lába,ami kitámaszt az auto alján fixre,de ennek van,így nem kell az övvel bajlódni.Cak ajánlani tudom mindenkinek,ráadásul nem is drága így egyben.Persze ha már megvan a hordozó meg a kocsi,akkor nem érdemes újat venni ez miatt,csak ha még vásárlás elött állnak.Amúgy mi is szenvedtünk vele elötte amikor a családban volt más pici és őt kellett bekötni a sima hordozóval.
2008. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!