Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy dolognak tartod életet...

Nagy dolognak tartod életet adni a csecsemőnek? Kihordásra és szülésre gondolok (és nem az utánalevőkre).

Figyelt kérdés

Nem, mert...

Igen, hiszen...


2014. máj. 25. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert -a meddő nőkön kívül- mindenki képes ra: a 14 eves Kolompár Dzsenifertől a 3 diplomás Dr.Nagy Evaig.
2014. máj. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Nagy dolognak nem nagy dolog ahogy az előttem szóló írta csak a meddőknek az, inkább a baba miatt nagy dolog nem a szülés miatt, de persze csak neked az orvposnak+ szülésznőnek meg a nővérkéknek akik mindenap látnak szülést/babát azoknak egyáltalán nem.
2014. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg nagy dolog szülni. A terhességet úgy veghez vinni, hogy a lehető legjobb legyen bent a babának, a szülést úgy végigcsinálni, hogy a lehető legjobb legyen a babának. Az, hogy a legtöbb nő tud szülni, az egy dolog, de nem mindegy, hogy hogyan. És nem fejteném ki, mert az előzményekból látom, hogy jónnek a piros pacsik.

Szóval nagy dolog, ugyanügy, mint az utánajövő többi dolog. És minden nő büszke lehet magára, mert természetes bár, de nem kis meló szülni egy gyereket.

2014. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

Akkor szerinted nagy dolog az is, ha Kolompár családban Dzsenike megszuli 16 évesen a harmadik gyereket is, utolso?

A neveles, az nagy dolog. A kihordasara es a szules, hat azt nem tartom annak. Nyilván a sajátja mindenkinek óriási dolog es különleges stb, de önmagában egy terhesseg es egy szules az csak egy élettani folyamat. Mondom ezt ugy, hogy nekem is van gyerekem.

2014. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
12. vagyok én is úgy gondolom ahogy az utolsó válaszoló,és nekem is van gyerekem.
2014. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem is, természetes, mindennapi jelenség a világban, de az adott egyén számára szerintem ez egy elég meghatározó esemény. És nem könnyű feladat, bár ugye senki nem önként vállalja a szülést, a terhességet és annak minden kellemetlenségét, a szépségei mellett, ez annak a velejárója, ha valaki gyereket szeretne. Szóval muszáj is.
2014. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Aki nem tartja nagy dolognak, azt csak sajnálni tudom. A Kolompár Dzsenike meg nyílván nem tartja nagy dolognak, ezért nem is akarok úgy gondolni a szülésre, mint ő. Nekem nagy dolog, nektek nem, ez van.

Nem attól lesz valami nagy dolog, hogy hány nó képes rá, hanem attól, hogy az adott anya hogyan éli meg.

És, ha a gyerekeim majd kérdeznek róla, akkor nem legyintek egyet, és közlöm, hogy nem nagy dolog, hanem kissé bensőségesebben beszélek róla.

A gyereknevelés is akkor nagy dolog, ha odateszed magad. Verheted a melledet, hogy milyen szuper gyereked van, de csak akkor legyél rá büszke, ha valoban te nevelted, és nem a nagyi, babysitter vagy akárki.

Szóval szomorú, hogy a gyereketek világra hozatalát általánosítjátok, és egy lapon emlegetitek azokkal, akik sorban potyogtatják a gyerekeket, mert náluk ez a módi.

2014. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%
Könyörgöm, itt általánosságban szólt a kerdes. "Nagy dolognak tartod életet adni a csecsemőnek" az nem ugyanaz, mint "nagy dolognak tartod eletet adni a gyerekednek". Szövegértés. Pont Dzsenike csecsemore is benne van ebben.
2014. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!