Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért visit a bébikém 2...

Miért visit a bébikém 2 napja, ha a leveskéjét a rizspéppel, meg husival a cumisüvegből adom neki? kiskanállal meg tul hig. Ugy nem megy.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
én ilyen kaját sosem adnék cumisüvegből. szerintem inkább csináld sűrűbbre, és add kanállal. húst cumisüvegből? nem akarlak megbántani, de nekem ez egy kicsit meredek. :)
2009. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
add neki mélyebb kanállal imádni fogja. Nekünk van egy micimackós az elefániban vettem, kimondottan leveses kanál és az elég mély peremes igy a hig levesek könnyen adhatóak vele. ha hozzá van szokva hogy kanállal eszik nem fogja cumisüvegből megenni.
2009. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


ez a tipus aZ

2009. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért visít mert a cumiból nem jön semmi hiába akarja szívni? Tényleg inkább csináljad sűrűbbre és adjad neki kanállal vagy ha mindenképpen ezt a cumis verziót szeretnéd akkor olyan cumival amin nagyobb a lyuk.
2009. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hus, természetesen nem az, amit mi eszünk... hanem krém, amit kisüvegben lehet kapni bébiknek. avent cumisüvegünk van,a megfelelő cumival hozzá... tehát a kaja átjön rajt. eltömödni nem tömödött el, mert leellenőriztem. amugy kiskanállal tudunk enni, de azzal sem megy neki, mert tul hig. talán megprobálom sürübbre... vagy nem tom...
2009. dec. 30. 20:04
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet a kiskanállal kapcsolatban. ahogy láttam, 12 hos kortol jo, az enyém 5 és fél hos. de azért megprobáljuk. meglátjuk. lehet, hogy a kajci nem izlett neki? 2 napig szerette... nem értem....
2009. dec. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!