Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám miért nincs...

9 hónapos babám miért nincs el a földön?

Figyelt kérdés
Babám most 9 hónapos. Mászik, ül és fel is áll, de ezt mind csak az ágyon szereti. A földön szabályosan fél. Hogy szoktasam a földhöz? Másnak is volt ilyen problémája?

2014. máj. 27. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd le a kedvenc játékait, egy pokrócot, ülj le mellé és vond be a játékba. Nem baj, ha hisztizik, a földet szokja meg és ne az ágyat, veszélyes ha ott áll fel.
2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, a játékkal még csak elvan (vagy az se) de nem mer megmozdulni. Pedig az ágyon nagyon ügyes.
2014. máj. 27. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
mióta fél a földön?
2014. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ott lett elrontva a dolog, hogy soha nem volt foldon... Megszokta az agyat ami puha nem pedig kőkemény mint a föld...
2014. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még amikor tanult mászni, már akkor kellett volna a földre szoktatni, vagy korábban. Próbáld nevettetni, meg bohóckodni, amikor lent van. Már lehet kergetni is, meg a kukucskálást játszani. Ezek mind jó mókák.
2014. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van szönyeg? nem csúszós a föld? bartánöm kisfia mint kiderült ezért nem csinált semmit a földön mert csuszott a parkettta, lerakott szönyeget és rögtön csinált mindent.
2014. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, laminált van mindenhol azért nem tettem le korábban. De anyueknal a szőnyegen se jobb a helyzet. Majd apránként probalgatom.
2014. máj. 28. 08:14
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor itt lesz a baj.
2014. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem túl jó, hogy minden mozgásformát a puha ágyon tanult meg.

szerintem drasztikusan szüntesd meg, egyébként se lett volna szabad azon megtanulni mászni, ülni, főleg nem állni!

2014. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Gondoltam megosztom, hogy a probléma egyik napról a másikra elszalt. Már nincs semmi gond. Csinál mindent a földön :-) köszönöm a hozzaszolasokat
2014. jún. 2. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!