Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-ben Babylove-s alma,...

A DM-ben Babylove-s alma, málna, eper pép tényleg adható 6 hónapos kórtól?

Figyelt kérdés
Vettem és ma adtam is kóstolót, és csak utána gondolkoztam el, hogy de hát az eper is csak 1 éves kor után adható. Ebben akkor nincs mag, vagy hogy lehet ez? Ugye nem csináltam nagy bajt???
2009. dec. 30. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne mag, így kisebb az esélye, hogy allergizáljon. Emiatt merik 6 hónaposoknak ajánlani. DE: vannak olyan babák, akiknél így is kijönnek a pöttyök. Az én kislányomnak az egyik alma-málnás bébiételtől jöttek elő, pedig csak 1 kanállal kapott belőle. Azt is piciknek ajánlották, az enyém meg akkor volt 10 hónapos... Szóval csak óvatosan!
2009. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De ha allergizál, akkor ha délben kapták, akkor már most este, vagy reggel elő kellene, hogy jöjjenek a pöttyök, ugye?
2009. dec. 30. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A kislányomnak másnap jöttek ki a pöttyök.
2009. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt pötty.Elvileg a mag allergizál,nem maga a gyümölcs.A lányom kapott 7 hónaposan rendes epret is hámozva,semmi baja nem lett.
2009. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!