Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kiütéses az alma-barack...

Lehet kiütéses az alma-barack bébipapitól?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos isfiamat elkezdtem hozzátáplálni, már evett ilyen fajta bébipapit, de ma adtam neki pár kanállal, és kajcsi után a szája körrül tele lett apró piros pöttyel. Ez lehet allergia?
2011. okt. 27. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Pihentesd ezt a fajtát. Később adj neki megint de csak barackot. Az almára nem igen lehet allergiás szerintem.
2011. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is várnék mondjuk 1 hetet és később csak barackot adnék neki, hogy akkor hogy reagál rá.

(Ha viszont már evett ilyet és akkor nem volt tőle baja, akkor nem biztos, hogy ez most allergia.)

2011. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet!

De az én babám pont,hogy az almától lett kiütéses!

Azóta sem bírja valamiért...

2011. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a barackot nem bírta, most sem szereti, pedig már másfél éves... Én azóta nem adtam neki, csak kis adagban próbaként.
2011. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor várok vele.
2011. okt. 27. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán tudnátok a következő kérdésemre is válaszolni: Meddig adjak neki naponta 1 alkalommal bébipapit? Mikor lehet kétszer vagy többször adni neki?
2011. okt. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!