Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy használt de únak kinéző...

Egy használt de únak kinéző fisher price sütifaló bödön megér 3000ft ot sztetek?

Figyelt kérdés
ajándékba lenne
2014. máj. 28. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit megér, de ajándékba én soha nem adok sem használt játékot sem használt ruhát.
2014. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én használtan nem adnék ennyit érte
2014. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval.
2014. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek lenne ajándékba. Amúgy igen, megér annyit.
2014. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a dobozból volt 1x kibontva de nem klasszikus értelemben vett hasznát játék
2014. máj. 28. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg mi ajándékba kaptuk de meg kérdezték hogy nem e baj hogy használt. a gyerek még úgy sem fogja fel hogy új vagy használt. így is úgy is játszani fog vele.
2014. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék használt játéknak. Nem azt mondom, hogy irtózok a használt dolgoktól, de szerintem az kényes dolog, én szeretem megnézni, átnézni és eldönteni. Azért nem vagyunk rászorulók, hogy minden milyen a dolog, jó legyen.



Azért az eladók közül sok megér egy misét. Sok szerint újszerű, ajándéknak is kiváló, aztán mikor megkapod/átvennéd, akkor meg két forintot nem ér. De lehet, hogy másnak meg megfelelne.


Ha 3 ezer forintot szánsz rá, abból már egész jó új dolgokat is lehet venni, én inkább azt választanám, mint esetleg megbántsak valakit.


(Azt is tudom, hogy ezen az oldalon nem népszerű, aki nem szereti a használtat, de szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy megfelel-e neki a használt cucc. Van aki egyenesen sértésnek veszi, hogy nem árvízkárosult ő. Ajándékként kapva én is így vagyok vele, hogy rosszul esik, mintha valami vörös kersztes csomag lenne, hogy jó az is nektek. De akit nem zavar, az meg örüljön, hogy ilyenek is vannak, így legalább annál kevesebben csapnak le a jó üzletekre.)

2014. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját célra más a használt játék, de ajándékba én sem vennék.

Jártam már meg játékvásárlással, csak a képen nem látszódott a probléma.... végül használhatatlan volt.

Mondjuk személyes átvétellel megpróbálnám mert ennyiért tényleg jó árban van.

Amúgy sok használt játékunk van és csak egy játékkal jártam meg.... de nem örültem volna ha pont egy ajándékba szánt lett volna.

2014. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!