Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cumisüvegre van szükség?

Mennyi cumisüvegre van szükség?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok, és mindenhol mást olvasok a témában. Nem tudok dönteni. :(
2014. máj. 30. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak és ha hiszed ha nem összesen 2 cumisüvegünk volt/van a 2 gyerekre, ami tápszeres és 2 ami teának/víznek volt.
2014. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel, nekünk is 2 van... egy tápszeres, egy teás... (mondjuk mi csomagban vettük így van 4 de a másik 2 még ott van a dobozában kibontatlanul.. majd elajándékozom valakinek mert nincs rá szükségem :) )
2014. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Méretben elég a pici (kb 2 dl), vagy kell a nagyobb (kb. 4 dl)?
2014. máj. 30. 08:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi tápszeresünk 260 ml, én még 4 dl nem is láttam, Van egyáltalán? Kicsit szerintem ne vegyél tápszeresnek, mert ha mondjuk 3-4 hós korában már nem szopizik, és ha jó evő már majdnem kicsi lesz.
2014. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben elég egy pici (nekünk Mam volt, a cumi része selyem szívókás, 160 ml-es). Aztán majd később meglátod. Ha tápszeres lesz, akkor veszel egy nagyobb üveget is, a pici meg megmarad teásnak. Felesleges 4-5 cumisüveg.
2014. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet vettem először, anyatejes babám van, azt az egyet se nagyon használtuk. Később, mikor junior italt ivott, akkor vettem neki nagyobb üveget.
2014. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekünk több cumisüvegünk is van, de gyakorlatilag hármat használunk csak. van két MAM (egy kicsi vizes és egy nagy tápszeres), és van egy Aventes, ezt utazáshoz használjuk, biztonságosabban lehet benne folyadékot szállítani, mint a Mamban, abból néha szivárgott alul a szelepnél az innivaló.
2014. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hármat vettem még szülés előtt, egy 160 miliset és 2db 260miliset. Kellett is mert nem tudtam szoptatni. Eleinte a kicsit használtuk tápszerre majd a kettő nagyot. A kicsi maradt teás üvegnek. Én második babánál tutti veszek még mert amikor 2 óránként evett a kisfiam az első 2-3 hónapban nem győztem mosogatni az üvegeket, jó lett volna még plusz egy. Most hogy a kisfiam napi kétszer eszik tápszert így már elég a kettő nagy üveg.
2014. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ananke ***** válasza:
Nekünk több van de egyet használunk.De azt is csak arra,hogy vizet forraljak benne.Pohárból iszik a manóm.6 hónapos anyatejes.
2014. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk több van de jelenleg kettő forog mint tápszeres(egyik az éjszakaihoz mert annak nagyobb a lyuka és az más fajta mint az eredeti)egy van ami egyéb itókának van :-)eleinte belőttem magamnak az egy hónapot amikoris a cumit kettőt amikor az üveget is lecseréltem,de mostmár nem cserélgetem csak a cumit ha úgy látom.8 hónapos
2014. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!