Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves kislányom ma reggelre...

Féléves kislányom ma reggelre köhög és hapcizik. Láza nincs, nem folyik az orra. Dokihoz ma nem tudom vinni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ezzel az ügyeleten sem tudnak mit tenni. ha nincs láza, akkor hazaküldenek. nem biztos, h beteg lesz. próbálj cebiont adni neki.
2010. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ezt csinálja lányom. Én nem vittem dokihoz, majd talán hétfőn ha nem javul. Ha eltudsz menni gyógyszertárba, akkor vegyél Baby Luff balzsamot, Praxirasol 3*1 ml, meg esetleg lándzsás utifű szirup. Nekem a praxirasol-t a a doki néni ajánlotta, de tényleg javult tőle. A balzsamról is ódákat zenghetnék:))
2010. jan. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamillatea párologjon a közelében. Mint nagyoknak az inhalálás, de persze nem közvetlenül a picire.

Csak a levegőben legyen egy kevés kamillás pára. Nyugtatja az orrát és a köhögést is.

2010. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. BÚÉK!
2010. jan. 1. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta 6 hónaposan, egyik napról a másikra elkezdett köhécselni. Nem úgy köhög, mint akinek valami baja van, csak köhécsel, meg tüsszög. Neki sem folyt az orra, stb. Pár napig nem izgatott a dolog, de egy idő után én is elvittem dokihoz. Megvizsgálta, de szerintem csak a megnyugtatásom végett, amit persze a fiam végigvigyorgott, viszont egyet nem köhhentett, erre a dokinő azt mondta, hogy nem kell izgulni, semmi baja nincs, a fogzás miatt lehet. A fokozott nyálképződés állítólag kiválthat köhögést.Én nem adtam neki semmit.

Nem tudom, gondolom te is csak akkor nyugszol meg, ha majd a doki mond valamit.

2010. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!