Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom kedden kapta meg a...

Kislányom kedden kapta meg a 18 hós oltást és ma reggelre belázasodott. Ez lehet még az oltás küvetkezménye?

Figyelt kérdés

Eddig egyik oltástól sem lett baja.

Nincs megfázva,nem köhög,"csak"38,1 fokos láza volt reggel.Kapott kúpot most alszik.


2011. jan. 28. 11:01
 1/4 anonim válasza:
Igen, elképzelhető, de szerintem keresd fel biztos ami biztos alapon a védőnődet vagy a gyermek háziorvosotokat.Az én kisfiam is nagyon jól tűrte az oltásokat,de ránk is vár még a 18 hós oltás...Nyugodj meg,szerintem nincs semmi baj. :)
2011. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm.Du.rendel az orvos,viszem mndenképpen.
2011. jan. 28. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, mert a 18 hónapos egy bizonyos légúti fertőzéseket okozó leggyakoribb baci elleni antitest. Szerintem inkább arról van szó, hogy legyengítette az oltás picit ebben az amúgy is bacis időszakban, és benyelt valamit. Én is az orvost javaslom.
2011. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kisfiam is 2 napja kapta meg a 18 hós oltást, másnapra (azaz tegnap) Ő is belázasodott, 38 fok volt, mára már semmi nincs. Szerintem figyeld neki folyamatosan, ha a lázcsillapító hatása megy ki és újra felfelé szökik a láza csak akkor valószínű betegség.

Én nem szaladnék azonnal orvoshoz, ha más tünete nincs, mert nagyobb a valószínűsége hogy ott fog összeszedni valamit ebben a járványos időszakban.

Viszont mivel ma péntek van hmmmm.... lehet inkább tényleg mutasd meg dokinak, ha délután is marad a láz!

2011. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!