Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok hozzá hogy a 2...

Mit szóltok hozzá hogy a 2 éves gyermekemnek az útónevét megváltoztatom? Mivel héber neve van jelenleg és magyar nevet szeretnék neki adni!

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mit szólunk hozzá? Semmit, te gyereked azt csinálsz amit akarsz!
2014. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnánk? Csináld! Csak fura számomra, hogy 2 éve ez nem zavart, most meg igen. SAjnálom, hogy újat kell megszoknia, de még nem késő, végülis. Ő mit szól az új nevéhez?
2014. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Változtasd. De nem lesz egyszerü. Azt hiszem, hogy elég erős indok kell hozzá. Miért probléma a héber név? Ezelőtt 2 éve hogyhogy ezt a nevet adtátok? Bocs a kérdésekért, de érdekelne.
2014. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

engem is érdekel miért kell megváltoztatni.


egyébként meg változtasd, megszokással nem lesz baj, mert neki olyan mintha másik beceneven szolitanád, megtanulja az uj nevet, ez biztos


miről változtatod mire?

2014. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
Így elsőre nagyon meghökkentő az ötlet, de mielőtt bármi véleményt mondanék, szeretném én is tudni, hogy miről mire kellene váltani a keresztnevet, és hogy milyen okból tennéd.
2014. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem szólok hozzá semmit. Mit is kéne? Egy idegen ember vagy, nem számít nekem az életed, a gyereked élete, a nevetek, a nevetek megváltoztatása, semmi. Mi értelme ennek a kérdésnek egyáltalán?
2014. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd. De ha 2 év múlva megtetszik egy másik név, újra változtatod? Nem te (is) döntöttél a nevéről?
2014. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég felelőtlen szülőknek gondolnám őket.
2014. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért akarod megváltoztatni?
2014. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lett volna 2 éve jól meggondolni a név választást...

Kisfiam nagyon is hallgat a nevére 1 évesen, én tutti nem változtatnám meg a nevét 2 évesen.

Ha 2 éve tetszett a név akkor most sem lehet olyan szörnyű.

2014. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!