Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok hozzá hogy a 2...

Mit szóltok hozzá hogy a 2 éves gyermekemnek az útónevét megváltoztatom? Mivel héber neve van jelenleg és magyar nevet szeretnék neki adni!

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 10:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
A kérdező benácult az utóbbi két évben.
2014. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért kell szegény gyereket bezavarni ezzel a hülye hóborttal???
2014. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2014. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gondoltad volna meg jobban a név választást!
2014. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, mi lehet az ok, de akkor csak nem adtál olyan nevet, ami nagyon különleges, szóval nem hiszem, hogy jó ötlet csak ezért megváltoztatnod, csak összezavarnád vele.

Esetleg egy második keresztnevet adhatsz neki, és ha később úgy gondolja, akkor választhat a kettő közül.

2014. jún. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Még mindig nagyon érdekelne mi az okod?

Az én lányomnak is héber neve van,többen mondták már nekem,hogy zsidó neve.Én ezt nem tudtam,de tény,hogy az egyik leggyakoribb izraelben.Nem tudom egyébként ez miért probléma bárkinek is.Nekem ez tetszett,holott nem vagyunk zsidók (de ha az lenne,baj lenne?)

2014. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Magyarországon eléggé baj a neonáci, revizionista embereknek.
2014. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Héber név többek közt az Éva, Anna, Hannah, Judit, Dávid, Dániel....mégse akad fenn rajtuk senki.
2015. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!