Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick gyerek teát adhatok...

Pickwick gyerek teát adhatok napi szinten 10hós fiamnak?

Figyelt kérdés

Az elöbb feltett hasonló kérdésnél nem láttam hogy írták volna hogy napi szinten is ihatja e.Ezért tettem fel a kérdést:)

Eddig granulátumosat ivott,de abban van cukor,és most bújtak ki az első fogacskák,tehát nem akarom továbbra is azt adni.

Hogyan készítitek el?


2010. jan. 1. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szeritnem adhatod ha megisza- az enyén nem itta meg. de ugyanugy készitem mintha magamnak csinálnám. vagyis csak készitettem, mert már nem készitem :)
2010. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy készítem mint magamnak. Napi szinten adom a babámnak és semmi baja sincs. Persze méz és cukor nélkül.
2010. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam az előző kérdésre is. Igen, napi szinten ihatja, sőt én naponta többször is után töltöttem neki mert nagyon szereti.
2010. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!