Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A téli csizma 1vagy 2 számmal...

A téli csizma 1vagy 2 számmal legyen nagyobb, mint a gyerek lába? Ha 23-as sportcipönk van, akkor 24-es, vagy 25 ös legyen a csizma?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy számmal. Nekünk most PONT 24 es lett a lábunk (vagyis a kislányomé, bocsánat) így őszre így a béleletlen bőr cipője ill. sportcipője 24-es de csizmából épp tegnap vettem neki 25-öst és hótaposóból is 25-öst.
2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk muszáj volt 25-öset venni a 23-as lábára, mert annyira magas a lábfeje, hogy harisnyában nem ment bele a 24-esbe. Mezítláb meg mégse annyira praktikus, hiába bundás a belseje. :-)
2011. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
szerintem csak 1 számmal, mert általában vastag zoknival, harival adjuk rájuk. A 2 szám már túl nagy, mindig olyan idétlenül néz ki a kislányom a 2 számmal nagyobb cipőkben, csizmákban...néha olyan, mintha kacsaláb lenne rajta a cipő...
2011. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is ilyen érzésem van ráadtam én a 26-ost is de idétlenül nagy rá...főleg hogy nekem a lányom csak 90 centi ehhez a 24es lábmérethez szóval kis alacsony hozzá és úgy még furább egy túl nagy cipő rajta.(első voltam)
2011. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én gyerekeimnek is extra magas lábfeje van, a két fiúnál sem egyszerű a cipővétel, kb 10-et próbálunk, mire találunk bővebb fazont, a lányomnál pedig még nehezebb, mivel a lánycipő/csizma fazonok jóval szűkebbek. Én nem szoktam azért két számmal nagyobb méretet venni, hogy beleférjen a lábfeje, inkább keresek egy olyan fazont, ami felül is kényelmes, mert a túl hosszú cipő sem jó, a lábujjak "kapaszkodnak" minden lépésnél, és ez sem tesz jót a fejlődésben levő lábnak.
2012. okt. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!