Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 8 hónapos babát...

Szerintetek 8 hónapos babát kivinni a játszóra "gáz"?

Figyelt kérdés

Mi szoktunk járni. Mivel már tud mászni, kapaszkova felállni, stabilan ülni, így már kimegyünk.

Tegnap sokan rosszallóan néztek rám. De nem értem, hogy miért.


2014. jún. 6. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nekem furcsa. Az biztos, hogy a mi lányunkat teljesen felesleges lett volna kivinni 8 hónapos korában. Nem tudom másokat ez miért zavar. Esetleg félnek, hogy a nagyobb gyerekük véletlenül megüti, megrúgja a kicsit játék közben?
2014. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Óvatosan persze nem magára hagyva ki lehet vinni a játszótérre. Biztosan tetszeni fog neki. Másokkal ne foglalkozz a rosszalló nézésekkel. A legfőbb dolog, hogy a babád jól érezze magát!


Jó egészséget és jó szórakozást!

2014. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelmét nem sokat látom, de rosszallóan nézni sem kellene.
2014. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
9 hónapos kora óta mi is kivisszük a gyerkőcöt, de csak a bébihintába szoktuk beültetni ennyi idősen, hadd hintázzon, és ő nagyon élvezte mindig. Nem tudom mi a baj ezzel... Szerintem vidd nyugodtan te is, ne törődj másokkal.
2014. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a kisfiam, 8 hónapos kora óta mászik, és vezetve jár. Ő ilyen. Viszont ha jó az idő irány a játszótér, nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá, ott vezetgetem, hagyom homokozni, rengeteget tanult a környezetében játszó gyerkőcöktől és nagyon jól érzi magát. Viszont sokat beteg, mert mindent elkap tőlük. Kell a friss levegő, egy pléden is jól el lehet játszani, és a csecsemőhintában a járni nem tudó babák is jól elvannak. Tény, hogy mindig ő a legkisebb, de a többiek eddig kedvesek voltak. Szerintem nyugodtan menjetek, kell a friss levegő, szociálisan jobban fejlődik, tanul, és neked is jó, ha esetleg a többi anyukával beszélgetni tudsz.
2014. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Februárban volt 8 hónapos és azóta megyünk majdnem mindennap játszótérre. Eleinte csak hintázni, de március óta már homokozik, mászkál a padok mentén, stb...


Egyrészt a babakocsiban biztosan nem lenne el másfél-két órát, legfeljebb ha alszik, márpedig friss levegőre szükség van.

Másrészt mivel ennyi idősen teljesen más volt a napirendje, mint a nagyobb gyerekeknek, így pont akkor voltunk lent, amikor kb. tök üres volt a játszótér, senkit nem zavart. Ha esetleg mégis voltak, akkor leültünk egy padra és csak nézte a többi gyereket, ahogy játszanak (hiszen minden újdonság volt neki).


Ráadásul most nyár is van, jó idő, persze, hogy az ember szeretné levegőre vinni a babát, nem értem miért ne lehetne, ha a babának tetszik.

2014. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? hintát már tudja használni,libikókázni is tud,persze csak úgy,h. te fogod és közben lötyögteted. gyerek társaságban van, esetleg te is anyukatársaságban. minek ülnétek otthon? ne foglalkozz az idióta szülőkkel!
2014. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan vittem le a játszótérre rendszeresen....hintázott,meg imádta a homokozót:)Azért mert mások burokban tartják a gyerekeiket még ilyenkor,te ne idegesítsd magad ezen....:)
2014. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is levittem a játszótérre 8 hónaposan már :) akkor tanult meg felülni. a babahintát használtuk, nagyon élvezte :)
2014. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!