Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet levinni egy 9 hós...

Mikor lehet levinni egy 9 hós babát a homokozóba a játszóra? Most még elég hideg neki. Vagy nem?

Figyelt kérdés
Biztosan beleülne, mert még csak úgy lépeget és áll, ha fogom a kezét. Homokoznak ilyenkor már a gyerekek? Vagy még korai a hideg miatt?

2012. márc. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eljön mindennek az ideje. A fiam 10 hós, én még nem teszem bele, bár baja nem lenne, ha fel van öltöztetve. A nagy tesójával homokozunk, őt a ddig hintáztatom. A kicsit majd ha tényéeg jó idő lesz, akkor rakom le. Amikor már csak elég kint a melegítő, és kényelmesebben el tud üldögélni.
2012. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neki még nem "létszükséglet", de ha Neked kedved van, leviheted. Hintázni már tud, és van olyan baba, aki szereti nézegetni a nagyobbakat, ilyen szép időben már biztos nem üres a játszótér.

És ha jól be van öltöztetve, a homokozóba is beülhet, hiszen pelus is védi alulról.

2012. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele tavaszig. Amúgy is még olyan picike, ki tudja ki kakál bele a homokozóba (macska, galamb, stb). Május-júniusban már az idő is jobb, és a babád is nagyobb, hogy simán vegyen egy kis homokevést.
2012. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alaszka ***** válasza:
Enyém is 9 hónapos, de én biztosan nem fogom játszótéri homokozóba ültetni, van kertünk, de még a saját homokozónkba sem teszem, mondjuk ő még nem áll, viszont mindent megkóstol, és a homokkal is az lenne az első. A hinta viszont már nekik való, meg esetleg kismotorral ismerkedni. Sok fertőzést elkaphat a homokozókból.
2012. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 hónaposom még nem látott homokozót közelről. Nem csak a hideg miatt. :) Szerintem 9 hósan még gyakori a kéz szájba vétele, még nem neki való. Nyáron mi majd megpróbáljuk, de nem várok csodát.

Viszont játszótérre már régóta járunk persze, csúszda, hinta, szaladgálás (most már), nézelődés tetszik neki.

2012. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!