Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes terhes vagyok az...

R Betty17 kérdése:

5 hetes terhes vagyok az orvos szerint van egy cisztám a bal oldalon jobb oldal tiszta. Kétszer már volt cisztám a Pár napja érzem a szúró fájdalmat.2 napja halvány rózsaszín váladék volt a fehér neműmön. Elképzelhető hogy a gyulladástól volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem a kérdést, nekem volt cisztám a terhesség elején, de semmilyen fájdalmat nem éreztem, vagy legalább is nem különlegesebbet azóta amióta tudtam hogy megvan a cisztám....halvány rózsaszín váladékom meg a 8. hét körül volt de szerintem nem a cisztától. ha elmúlt a váladék, ne foglalkozz vele, ha nagyon erősen görcsölsz, az meg szerintem a terhességtől van, esetleg szólj az orvosodnak vagy vegyél be magnéziumot.
2014. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!